Jeśli chciałbyś wyrazić opinie na temat naszych usług, dodaj komentarz w polu poniżej.

Dziękujemy za wszystkie referencje !

206 komentarzy

 1. Polecam! Wzorowy kontakt z firmą i kierowcą, dobre rady i wskazówki podczas przejazdu. Pozdrowienia dla kierowcy – Pana Mateusza!

 2. Dziękujemy za transport z lotniska do hotelu i z powrotem (Barcelona-Santa Susana).
  Obsługa na najwyższym poziomie szybki kontakt, punktualnie i sprawnie.
  Ciekawe informacje i cenne wskazówki w czasie transportu Pana Patryka.
  W drodze powrotnej kierowca wytłumaczył jak dostać się na terminal odlotów.
  Dziękujemy i polecamy w 100%.

 3. Firma godna polecenia. Pan Patryk przy okazji podróży z lotniska i na lotnisko opowiedział sporo o komunikacji i codziennym życiu w Barcelonie. Wszystko punktualnie i w sympatycznej atmosferze. Będziemy na pewno korzystać w przyszłości!

 4. ZDECYDOWANIE POLECAM ! Pomimo 45 minutowego opóźnienia przylotu naszego samolotu z Monachium, Pan Mateusz odebrał nas spod wyjścia lotniska w 5 minut po zgłoszeniu telefonicznym, że już jesteśmy. Osiem dni później, w dniu wylotu z Barcelony nie było żadnego problemu z transportem o godz. 03:15 rano z centrum na Lotnisko El Prat. WZOROWA OBSŁUGA w miłym towarzystwie.

 5. Super Obsługa. Miałem do czynienia osobiście z szefem jak i innym kierowca. W 110% jesteśmy zadowoleni. Polecę każdemu i sam mam nadzieję skorzystam ponownie

 6. Obsługa na najwyższym poziomie Punktualnie i sprawnie. Szybki kontakt z Panem Borysem.
  Transport 10 osób z lotniska pod wskazany adres hotelu bezpieczny z dużą dawką ciekawych i praktycznych informacji na temat Barcelony. Przemili i sympatyczni kierowcy mówiący po polsku.
  Polecam w 100% !!!
  Gorące pozdrowienia dla całej ekipy Transport – Barcelona
  Ps. Dziękuję Panu Patrykowi za polecenie Restauracji La Jabata – tapasy pierwsza klasa

 7. Usługa i obsługa bardzo mila i profesjonalna. Panowie kierowcy punktualni, bardzo kulturalni, przekazują cenne wskazowki.
  ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

 8. Super kontakt, punktualność i przemiła obsluga:) W ostatniej chwili zmieniono nam miejsce odbioru kluczy do apartamentu w Barcelonie, co stanowiło dla nas nie lada utrudnienie. Na szczęście, za niewielką opłatą, kierowca podjechał z nami po klucze i potem odwiózł do miejsca docelowego. Kierowcy bardzo sympatyczni i pomocni. Dzięki

 9. Świetna obsługa, szybki kontakt, punktualnie. Prosiłam o fotelik dla dziecka – wszystko było przygotowane. Bez najmniejszych problemów. Zdecydowanie polecam.

 10. Kontakt szybki i przyjemny. Punktualny przyjazd i sprawny przejazd. Bardzo polecam!!!!

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Pola wymagane oznaczone są *

Dodaj komentarz