Busem po Barcelonie


W naszej ofercie znajdą Państwo również wycieczkę objazdową busem z kierowcą po Barcelonie.

Nasza trasa to tzw. Barcelona w pigułce. Proponujemy Państwu przejazd busem przez najważniejsze punkty miasta z krótkimi przystankami na zdjęcia. W każdej wycieczce nie zabraknie pięknej panoramy Barcelony. W zależności od czasu trwania kierowca zawiezie Państwa na wzgórze 
Montjuïc lub Tibidabo. Ponadto w naszej trasie znajdują się takie miejsca jak: Sagrada Familia, Casa Mila, Casa Batlló, Park Güell, Camp Nou, Plaça d’Espanya, wioska olimpijska czy plaże Barcelony i Port Olimpic. W przypadku wycieczek wieczornych w  ofercie również pokaz magicznych fontann.

Jest to idealne rozwiązanie jeśli czas pobytu w Barcelonie jest bardzo krótki i warto uzupełnić plan zwiedzania o kilka pozycji. Jeśli jesteście w Barcelonie kilka godzin nie zastanawiajcie się. To idealna opcja na spędzenie chwili czasu w pięknym mieście jakim bez wątpienia jest Barcelona.

Czas trwania wycieczki objazdowej to od 2 do 4 godzin. Koszt uzależniony jest od ilości osób. Wynosi 35€/h dla 1-4 osób łącznie, 40€/h dla 5,6 osób oraz 45€/h dla 7 i 8 osób łącznie. Dysponujemy busami 9-cio osobowymi wraz z kierowcą. W przypadku większych grup istnieje możliwość wynajęcia kolejnego auta.