Barcelona transport

W naszej ofercie znajdą Państwo również wycieczkę objazdową busem z kierowcą po Barcelonie.

Nasza trasa to tzw. Barcelona w pigułce. Proponujemy Państwu przejazd busem przez najważniejsze punkty miasta z krótkimi przystankami na zdjęcia. W każdej wycieczce nie zabraknie pięknej panoramy Barcelony. W zależności od czasu trwania kierowca zawiezie Państwa na wzgórze Montjuïc lub Tibidabo. Ponadto w naszej trasie znajdują się takie miejsca jak: Sagrada Familia, Casa Mila, Casa Batlló, Park Güell, Camp Nou, Plaça d’Espanya, wioska olimpijska czy plaże Barcelony i Port Olimpic. W przypadku wycieczek wieczornych w ofercie również pokaz magicznych fontann.

Jest to idealne rozwiązanie jeśli czas pobytu w Barcelonie jest bardzo krótki i warto uzupełnić plan zwiedzania o kilka pozycji. Jeśli jesteście w Barcelonie kilka godzin nie zastanawiajcie się. To idealna opcja na spędzenie chwili czasu w pięknym mieście jakim bez wątpienia jest Barcelona.

Czas trwania wycieczki objazdowej to od 2 do 4 godzin. Koszt uzależniony jest od ilości osób. Wynosi 50€/h dla 1-4 osoby łącznie, 55€/h dla 5 i 6 osób oraz 60€/h dla 7 i 8 osób łącznie. Dysponujemy busami 9-cio osobowymi wraz z kierowcą. W przypadku większych grup istnieje możliwość wynajęcia kolejnego auta.

Wycieczka po Barcelonie

Wybierając się na wakacje do stolicy Katalonii, warto zwiedzić wszystkie najważniejsze punkty turystyczne miasta. Jednak w pojedynkę, nawet przy właściwie zaplanowanym harmonogramie zwiedzania, może to być niełatwe. Potencjalnych zabytków oraz miejsc wartych odwiedzenia jest tak dużo, że nietrudno przeoczyć czasem te najbardziej istotne. Dlatego firma Transport-Barcelona oferuje profesjonalne wsparcie w tym zakresie, obejmujące wycieczki objazdowe z przewodnikiem po Barcelonie. Osoba wykwalifikowana z pewnością pomoże skutecznie poznać miasto i w miłej atmosferze spędzić co najmniej dwie godziny. Warto zdecydować się na taki krok, ponieważ można w ten sposób oszczędzić mnóstwo czasu związanego z planowaniem swojego pobytu. Wiąże się to również z analizowaniem dojazdu w konkretne miejsce, godzin kursowania transportu publicznego oraz innymi zadaniami. Decydując się na taką wycieczkę po Barcelonie, opisane problemy nie zaistnieją. Turyści otrzymują do dyspozycji bus z kierowcą oraz przewodnika – doskonale zorientowanego w realiach miasta. Oczywiście zwiedzający do cen umieszczonych na stronie internetowej muszą doliczyć bilety wstępu do poszczególnych muzeów czy galerii. Jednak ze względu na duży stopień zainteresowania organizator przygotował do wyboru trzy opcje uwzględniające najbardziej atrakcyjne punkty w Barcelonie. Z całą pewnością każdy więc znajdzie coś dla siebie, by z satysfakcją spędzić wakacyjny czas i zachować same dobre wspomnienia.

bus do transportu

Szeroka paleta oferowanych atrakcji

Na ogół wycieczki objazdowe po Barcelonie uwzględniają gusta oraz stopień zainteresowania poszczególnych turystów. Przewodnicy opowiadają wszystkie niuanse z życia miasta w języku polskim, dlatego nie będzie najmniejszych problemów ze zrozumieniem treści. Dostępne w ofercie opcje różnią się liczbą odwiedzanych miejsc, czasem zwiedzania oraz ceną. Pierwsza, najbardziej skondensowana, propozycja trwa dwie godziny i kosztuje 190 euro. Obejmuje zwiedzanie następujących punktów: Sagrada Familia, Casa Mila, Casa Batllo, Plaça de Catalunya oraz Plaça d’Espanya. Bardziej rozbudowana, czterogodzinna wycieczka, za którą trzeba zapłacić 360 euro, daje możliwość dodatkowego poznania wzgórza Montjuïc, wioski olimpijskiej, stadionu Camp Nou, Portu Olimpic i plaż Barcelony. I wreszcie ostatnia, najbardziej bogata, opcja dla miłośników zwiedzania z przewodnikiem. Całość kosztuje 490 euro i zajmuje aż sześć godzin. Do wszystkich punktów wymienionych powyżej można jeszcze dołożyć bilety wstępu do Parku Güell lub secesyjnego kościoła Sagrada Familia. Niektóre wystawy czy ekspozycje są w takich miejscach płatne. Widać więc, że ilość atrakcji powinna zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Urlopowicze dzielą się bowiem na kilka grup. Niektórzy stawiają na totalny relaks oraz odpoczynek, inni preferują aktywne spędzanie wolnego czasu. Jeszcze inni skupiają się na maksymalnym poznawaniu nowych miejsc, by wynieść jak najwięcej wiedzy oraz wspomnień ze swojej wycieczki. Do tej ostatniej grupy skierowana jest właśnie oferta firmy Transport-Barcelona.

bus transport

Dopasowanie do oczekiwań turysty

Wszyscy nabywcy takiej usługi mogą być całkowicie spokojni, ponieważ oferta wycieczki objazdowej po Barcelonie będzie dopasowana do ich potrzeb. Nie chodzi tutaj wyłącznie o charakterystykę zwiedzania, a bardziej o pozostałe kwestie organizacyjne. Zaprezentowane ceny obejmują od jednej do siedmiu osób łącznie. Dlatego bez względu na ilość turystów w danym momencie, taka wycieczka może dojść do skutku również dla pojedynczego urlopowicza. Wszyscy zainteresowani powinni skontaktować się z organizatorem za pośrednictwem formularza na stronie internetowej, żeby ustalić szczegóły. Warto podkreślić, że firma jest otwarta na wszelkie życzenia czy sugestie. Klienci mogą sami skonfigurować charakter takiej wycieczki, by jeszcze bardziej dopasować ją do własnych potrzeb. Wiadomo przecież, że inne gusta posiadają miłośnicy sportu czy aktywności, a inne fani sztuki oraz pięknej architektury. Dlatego warto zasugerować organizatorowi oczekiwaną przez siebie formułę zwiedzania. Całości towarzyszy luźna i niezwykle przyjazna atmosfera, która wpływa na nastrój oraz nastawienie zwiedzających. Warto zdecydować się na taką wycieczkę, gdyż z pewnością pozostawi w sercach i na fotografiach mnóstwo niepowtarzalnych wspomnień. Barcelony nie odwiedza się codziennie, dlatego trzeba zachować jak najwięcej pozytywnych wrażeń!

bus transport