callela transport

Calella

Calella to miejsce, do którego wielu turystów przybywa na wymarzony urlop i zasłużony wypoczynek. Nie bez powodu! Jest to przepiękne miejsce, zachwycające widokami i rewelacyjnym urokiem tego hiszpańskiego miasta. Miejscowość jest nieoficjalnie nazywana Calella de la Costa. Położona jest na północny wschód od Barcelony, od której dzielą ją około 53 kilometry. Jako miejsce wizyt wielu podróżników z całego świata, miasto ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. Do najbardziej znanych obiektów Calelli należą jej wspaniałe plaże – Gran de Calella, de Garbí oraz de les Roques. Te piaszczyste tereny z powodzeniem przyciągają szerokie grono odwiedzających Hiszpanię. Do innych atrakcji turystycznych zaliczają się dwie wieże telegrafu optycznego Les Torretes, latarnia morska Far del Capaspre, promenada nadmorska Passeig de Mar Manuel Puigvert oraz park Dalmau. Interesujących i wartych zobaczenia miejsc jest o wiele więcej. Podróżujący do Hiszpanii zwykle wybierają samolot jako środek szybkiego i wygodnego transportu. Głównym portem lotniczym obsługującym tę część kraju jest El Prat Barcelona. Miasto Calella i lotnisko oddalone są od siebie o około 70 kilometrów. Jeśli planują Państwo podróż w to malownicze i zachwycające miejsce, warto zastanowić się nad wyborem najlepszego transportu z portu lotniczego do dokładnego celu wakacyjnego wyjazdu.

Transfer z lotniska El Prat do Calella

Port lotniczy El Prat jest jednym z największych lotnisk w Hiszpanii, obsługuje wiele lotów, goszcząc turystów z całego świata. Istnieje kilka możliwości przejazdu z El Prat do konkretnego miejsca wakacji. Ze względu na to, że miasto Calella jest położone w dość dużej odległości od portu lotniczego, sposoby te są lekko ograniczone. Do najbardziej znanych i popularnych metod transportu należą autobusy i pociągi. Warto mieć na uwadze wysokie natężenie turystów, szczególnie w okresie wakacyjnym, co może skutkować przeciążeniem i tłokiem, również w tych środkach przejazdu. Sposoby te nie należą do najbardziej komfortowych. Dodatkowym utrudnieniem, w przypadku braku bezpośredniego połączenia, mogą być przesiadki. Generuje to jedynie koszty, stratę czasu i frustrację. Alternatywą dla tego rozwiązania mogą wydawać się prywatni przewoźnicy, którzy o wiele rzadziej stają się wyborem przejezdnych, nie bez powodu. Zawyżanie cen to bardzo często pojawiająca się praktyka. Dodając do tego inne czynniki losowe i nieprzewidziane przeszkody, jak bariery językowe, natężenie osób lub zakończenie podróży na nieprawidłowym przystanku, praktyka ta może okazać się nieprzyjemna w skutkach. Równie częstym precedensem, zarówno w publicznych, jak i lokalnych prywatnych formach przewozu, są kradzieże, które z pewnością mogą zepsuć wyjazd każdemu podróżnikowi. Transfer z lotniska El Prat do Calella może odbyć się w znacznie przyjemniejszej atmosferze, jeśli zdecydują się Państwo na wybór naszej firmy Transport-Barcelona.

bus transport
wnętrze busa do transportu

Bezpiecznie, szybko i pewnie z Transport-Barcelona

Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że w bezpieczny i sprawdzony sposób dotrą do upragnionego miejsca. Sama procedura rezerwacji jest niezwykle prosta i nie wymaga wielu działań. Wystarczy, że wypełnią Państwo krótki formularz, podając najważniejsze i kluczowe informacje, a my po potwierdzeniu wybierzemy dla Państwa jednego z naszych kierowców. Dane przewoźnika wraz z dokładną godziną i miejscem spotkania zostaną wysłane dzień przed przylotem lub odlotem. W razie potrzeby w każdej chwili będą mogli Państwo skontaktować się z kierowcą, a dzięki temu na każdym etapie transferu z lotniska El Prat do Calella czuć się bezpiecznie i pewnie. Podróż z nami to niezwykłe ułatwienie i gwarancja bezpieczeństwa. Skutecznie, szybko i bez zmartwień zawieziemy do wskazanej lokalizacji w mieście lub odwieziemy na lotnisko. Zachęcamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty i wyboru bezpiecznego i sprawdzonego sposobu transportu, aby cały pobyt w Hiszpanii wspominać mile i z zachwytem.

Polecamy również transport z lotniska El Prat do:
Barcelony
Lloret de Mar
Costa Brava
Costa Dorada
Malgrat de Mar
Salou
Santa Susanna