Istnieje przynajmniej kilka powodów, dla których to my powinniśmy być Państwa Przewoźnikiem.

 

  1. Podróżując z nami zyskują Państwo przede wszystkim czas, gdyż dojazd z nami np. z lotniska Girona pod wskazany adres w Barcelonie trwa około godzinę. Hiszpański autokar dojeżdża na dworzec Barcelona Nord (często późną nocą), stamtąd należy skorzystać z taxi lub pojechać metrem, a następnie dotrzeć pieszo do miejsca docelowego (jeśli nie mineła godzina 23:00, gdyż do tej godziny funkcjonuje barcelońskie metro). Łączny czas podróży to około 2 godzin.
  2. Z nami Państwo nie muszą Państwo martwić się o przesiadki.
  3. Z nami jesteście Państwo bezpieczni, Barcelona słynie ze złodziei! Są to profesjonaliści. Kieszonkowcy kursują najczęściej na trasie Barcelona – lotnisko.
  4. W Barcelonie taksówki w większości są obsługiwane przez wyłącznie hiszpańsko-języcznych kierowców. Nietrudno o niezrozumienie. Doliczają suplement za każdy bagaż. Z nami dojadą Państwo pod wskazany adres, w dedykowanym, komfortowym busie oraz przyjemnej atmosferze, korzystając zarazem z okazji udzielenia przez naszych polskich Kierowców cennych rad i wskazówek w ramach Państwa pobytu w Barcelonie.