Jeśli chciałbyś wyrazić opinie na temat naszych usług, dodaj komentarz w polu poniżej.

Dziękujemy za wszystkie referencje !

200 komentarzy

 1. Z czystym sumieniem i niedrżącą ręką podpisuję się pod wszystkimi wcześniejszymi pozytywnymi opiniami. Firma godna polecenia zarówno dla podróżujących indywidualnie, rodzinnie jak i większą grupą. Rewelacyjny kontakt mailowy, telefoniczny i twarzą w twarz. Bezbłędna, bo punktualna i w miłej atmosferze przeprowadzona organizacja nie tylko transferu z/na lotnisko, ale też wypadu „na zamówienie” ( w tym przypadku: Montserrat i Tibidabo). Kierowcy przesympatyczni, współpracujący i niezwykle opanowani i elastyczni, służący dobrą radą i praktycznymi wskazówkami. Taka firma, tacy ludzie to Skarb, który powinien znaleźć się w każdym popularnym urlopowo wśród Polaków (i nie tylko) miejscu na Świecie. Wielkie DZIĘKI, że jesteście i służycie;-)

 2. Profesjonalna obsługa, wszystko w najlepszym porządku,bardzo uczciwa cena w stosunku do jakości usługi.Polecam!

 3. Wspaniała firma transportowa, profesjonalizm 100%. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników a szczególnie P.Patryka i polecam z całego serca.

 4. W pełni profesjonalna firma świadcząca usługi transportowe po Katalonii – polecam i zarazem dziękuję za przyczynienie się do niezapomnianego naszego pobytu w Barcelonie. Transfer z lotniska i na lotnisko oraz wycieczka na Montserrat odbyły się bezproblemowo – punktualność rzadko spotykana w Hiszpanii 🙂 Szczególne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Patryka – życzymy udanego urlopu w kraju.
  Kolejny raz korzystaliśmy z usług tej firmy i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni – pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

 5. Z wielką przyjemnością mogę polecić usługi firmy.
  Samochody o dobry standardzie, usługa na najwyższym poziomie.
  Pan Patryk bardzo dobrze zorganizowany, wszystko punktualnie, miło
  z poprzedzoną komunikacją.
  Życzę dalszych sukcesów – przy kolejnej okazji skorzystam z usług firmy i polecę usługi znajomym.

 6. Transport z Girony do miejsca noclegu, rezerwowany dzień przed wylotem 5 osób – bez problemu 🙂 Powrót też – i to o 6 rano.
  Super ludzie, dziękujemy Mateusz i życzymy powodzenia całej firmie.

 7. Jesteście firmą godną polecenia. Nasz transport z i na lotnisko odbył się zgodnie z rezerwacją, sprawnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiam panów Patryka i Przemka i życzę powodzenia i rozwoju całej firmie.

 8. .Pełen profesjonalizm, super kontakt.Kierowca p.Patryk przemiły człowiek, wszystko na czas i bezpiecznie..Napewno jeszcze skorzystamy .Polecam z całego serca.

 9. Pelen profesjonalizm, dobry kontakt, kierowcy przemili, wszystko na czas, bezpieczny transport. Polecam z calego serca!!

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Pola wymagane oznaczone są *

Dodaj komentarz