Jeśli chciałbyś wyrazić opinie na temat naszych usług, dodaj komentarz w polu poniżej.

Dziękujemy za wszystkie referencje !

175 komentarzy

  1. Skorzystaliśmy z oferty firmy. Pan Patryk zadzwonił do nas, zapytał gdzie jesteśmy, wytłumaczył gdzie się spotkamy. Samochód czyściutki, kierowca uprzejmy. Udzielił informacji odnośnie zabytków, restauracji, komunikacji, jakie bilety warto kupić, jak się poruszać. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

  2. Korzystałam z transportu firmy z hotelu w Sitges na lotnisko w El Prat w Barcelonie. Uważam, ze firma jest godna polecenia. Doskonały kontakt mailowy podczas rezerwacji oraz przed realizacja zlecenia. Kierowca Pan Patryk czekał przed czasem pod hotelem. Podczas podróży był bardzo miły i pomocny. Zawiózł nas pod terminal i wskazał w jakim kierunku powinnysmy się udać. Jechał spokojnie i bezpiecznie. Cenowo transport też atrakcyjny. Firma bardzo profesjonalna.

  3. Super kontakt, szybka reakcja, sprawnie, punktualnie. Mili panowie, serdeczni i życzliwi. Bardzo pomocni. Można się dowiedzieć w miłej atmosferze o mieście, życiu Hiszpanow i o wiwlu innych ciekawostkach. Wygodny i nowy samochod. Pełen komfort. Serdecznie polecam 🙂

  4. Firma godna polecenia, kontakt szybki, precyzyjne ustalenia zarówno co do transportu z lotniska do hotelu i z powrotem. Punktualność i fachowość – pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa i sporo ciekawych informacji na temat miasta. Na pewno skorzystam następnym razem. Dzięki Panowie 🙂

  5. Firma godna polecenia, mimo 2 godzinnego opróżniania samolotu panowie czekali na lotnisku. Sam transport wygodny. Brak zastrzeżeń. Bardzo polecam.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Pola wymagane oznaczone są *

Dodaj komentarz