Jeśli chciałbyś wyrazić opinie na temat naszych usług, dodaj komentarz w polu poniżej.

Dziękujemy za wszystkie referencje !

184 komentarze

  1. Wszystko szybko sprawnie i bardzo profesjonalnie. Firma godna polecenia. Korzystaliśmy z transportu w dwie strony z lotniska do Barcelony oraz z powrotem. Kierowca pan Patryk przekazał informację na temat atrakcji, zwiedzania i zwyczajów panujących na miejscu. Okazało się, że interesuje się tez sportem i mogliśmy porozmawiać sobie na temat piłki nożnej i koszykówki bo jednym z głównych punktów naszej wycieczki był mecz Barcelony na Camp Nou. Specjalne pozdrowienia dla pana Patryka od „gościa” w koszulce Lebrona Jamesa 🙂 Zachęcam do skorzystania z usług Transport Barcelona.

  2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Świetny kontakt meilowy i telefoniczny. Kierowcy Patryk i Mateusz godni polecenia. Dziękujemy.

  3. Wszystko TIP-TOP. Skorzystaliśmy z transportu z lotniska Girona do Barcelony i z powrotem. Dobry kontakt z właścicielem firmy oraz kierowcą Panem Patrykiem. Po drodze pan Patryk doradza i opowiada w temacie zwiedzania i nie tylko. Polecam wszystkim skorzystanie z usług tej firmy. Sprawnie, szybko i w pełni profesjonalnie.

  4. Skorzystalismy z oferty Firmy podczas podróży z lotniska El Prat do centrum Barcelony. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Znakomity kontakt z Szefem Firmy, informacje przekazywane bardzo sprawnie. Mimo wczesnego lotu powrotnego, kierowca przyjechal po nas o 4 rano i dowiozl na czas na lotnisko. Polecam ma 100% Firma skoncentrowana na podróżnych i wysokiej jakosci swiadczonych usług. Dziekujemy za spokojny i bezpieczny transport na czas.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Pola wymagane oznaczone są *

Dodaj komentarz