Lloret de mar

Lloret de Mar

Lloret de Mar jest malowniczym miastem znajdującym się w Hiszpanii, a konkretniej w prowincji Girona, na wybrzeżu Costa Brava. Miejscowość jest znanym kurortem oraz uzdrowiskiem. Lloret de Mar znajduje się około 75 kilometrów na północny wschód od Barcelony. Wspaniały klimat tego miejsca wraz z przepięknymi widokami powodują, że miasto odwiedzane jest przez wielu turystów z całego świata. Jeden z najczęściej wybieranych powodów przyjazdu do Lloret de Mar to znajdujące się tam olśniewające plaże. Do najpopularniejszych należą Playa Grande, Fenals oraz Playa de Santa Cristina. Oprócz piaszczystych brzegów godne i warte zobaczenia lokalizacje to między innymi świątynia Iglesia de Sant Romà o intrygującej architekturze, zachwycające ogrody botaniczne Jardines de Santa Clotilde, Museo del Mar – muzeum morskie, czy Camins de Ronda – szlak wycieczkowy dla miłośników pieszych wędrówek. W Lloret de Mar znajduje się wiele ciekawych miejsc, które z niemałą przyjemnością odwiedzane są przez podróżujących. Radosny hiszpański klimat i cudowne krajobrazy sprawiają, że takie miasta jak Lloret de Mar stają się celami wakacyjnych wizyt. Dla wielu turystów najwygodniejszym i najszybszym sposobem dotarcia do Hiszpanii jest samolot. Do najczęściej wybieranych portów lotniczych należy El Prat. Jest to jedno z największych lotnisk w kraju. Decydując się na przyjazd do miasta znajdującego się na wybrzeżu Costa Brava, należy poczynić odpowiednie kroki organizacyjne, aby całość podróży przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Warto więc już na etapie planowania wyjazdu zastanowić się, jak dojechać z lotniska El Prat do Lloret de Mar.

Transport z lotniska El Prat do Lloret de Mar

Lotnisko El Prat obsługiwane jest przez wiele różnych środków transportu przeznaczonych dla podróżujących. Obszar, na którym znajduje się port lotniczy, obejmuje niezwykle dużą przestrzeń, dlatego rodzaj i sposób dojazdu jest odmienny, zależnie od miejsca docelowego. Transport z lotniska El Prat do Lloret de Mar to między innymi środki komunikacji publicznej. Zaliczamy tutaj głównie autobusy i pociągi. Są to popularne formy przewozu, a w związku z tym niezwykle wręcz przepełnione turystami, którzy tłumnie przyjeżdżają na wakacje. Dodatkowym utrudnieniem jest rozkład jazdy, który niekoniecznie musi pasować do naszego harmonogramu, a nawet chwilowe opóźnienie może powodować bardzo długie oczekiwanie na kolejny transport. Ze względu na to, że port lotniczy El Prat oddalony jest od Lloret de Mar o około 90 kilometrów, w grę bardzo często wchodzą też przesiadki, które same w sobie mogą być bardzo problematyczne. Nie tylko ze względu na czas oczekiwania, ale i na możliwość łatwej pomyłki, która może być wysoce nieprzyjemna w konsekwencjach. Natężenie podróżujących oraz tłok to idealna okazja dla złodziei. Wyspecjalizowani w okradaniu przyjezdnych są mistrzami w fachu, a zatłoczony autobus lub pociąg to doskonałe warunki do działania. Sama jazda również nie należy do komfortowych. Nawet jeśli uda znaleźć się bezpośrednie połączenie, to jazda 90 kilometrów w ścisku nie należy do wygodnych. Nie warto zaczynać wakacji od zmęczenia. Innym sposobem na transfer z lotniska Barcelona do Lloret de Mar są prywatni, lokalni przewoźnicy. Nie ma gwarancji, że komunikatywność z kierowcą pozwoli nam dokładnie potwierdzić cel podróży, co więcej, nieścisłości językowe mogą wprowadzić w błąd i niepoprawne działanie. Oprócz tego ceny tego rodzaju transportu zwykle są znacznie zawyżone. Przyjezdni, którzy nie orientują się w kwotach, to doskonała okazja dla wielu firm na zarobek. Przy tak dużej odległości inne sposoby i metody transportu z lotniska El Prat do Lloret de Mar są nieopłacalne. Rozwiązaniem tej sytuacji są usługi oferowane przez naszą firmę Transport-Barcelona. Gwarantujemy bezpieczną i wygodną podróż do miejsca Państwa wymarzonych wakacji, bez przeszkód, niebezpieczeństw i zagrożeń, które mogą pojawić się na każdym wyjeździe.

bus transport

Najwygodniejsza forma podróżowania z Transport-Barcelona

Dojazd z lotniska Barcelona El Prat do Lloret De Mar to jedna z form działalności, którą oferuje nasza firma Transport-Barcelona. Jest to wygodna i sprawdzona metoda podróżowania, gdyż mogą ją Państwo zaplanować odpowiednio wcześniej i przygotować się doskonale do wyjazdu. Jedyna czynność obejmująca tę organizację to wypełnienie krótkiego formularza, aby zarezerwować termin transportu. Muszą Państwo podać w nim jedynie niezbędne dane, które pomogą nam w przygotowaniu idealnego pojazdu do Waszych wymagań. Do tych informacji należą dane osobowe, kontaktowe, numer lotu, data i godzina odlotu lub przylotu, liczba podróżujących oraz inne uwagi dodatkowe, jak na przykład przewożenie sprzętu sportowego. Podanie wszystkich tych informacji pozwoli nam dostosować się do Państwa oczekiwań i tym samym zagwarantować idealnie komfortową i satysfakcjonującą podróż. Po potwierdzeniu rezerwacji zostanie Państwu przypisany jeden z naszych kierowców. Dzień przed planowanym przylotem lub odlotem wyślemy wiadomość z danymi kontaktowymi przewoźnika oraz dokładną godziną i konkretnym miejscem spotkania. W razie jakichkolwiek problemów lub napotkanych trudności w każdej chwili kierowca będzie mógł Państwu pomóc. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność, że dojadą we wskazane miejsce szybko i sprawnie, bez przesiadek, czekania na transport i ewentualnych opóźnień. Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo. Nie będą Państwo narażeni na żadne zagrożenia i nieprzyjemne sytuacje, a przejazd całej trasy odbędzie się w miłej i przyjaznej atmosferze z niesamowitym komfortem jazdy. Gwarancja tak przebytego dojazdu z (lub do) Lloret de Mar zaowocuje dobrym nastrojem, pozytywnym nastawieniem, doskonałym humorem i relaksującą podróżą oraz pełnią sił, by rozpocząć wakacyjną przygodę w tak pięknym i zniewalającym miejscu na mapie Hiszpanii.

transport do barcelony

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę

  1. Mamy atrakcyjnie niskie ceny odpowiadające jakości i standardowi proponowanych przez nas usług. Komfort i wygoda jazdy nie mają sobie równych wśród innych środków komunikacji.
  2. Polscy kierowcy, którzy służą pomocą, radą i pogawędką, chętnie podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą o miejscach wartych zobaczenia.
  3. Oszczędność cennego wakacyjnego czasu – przesiadki, dojazdy i oczekiwanie na opóźnione kursy generują duże straty.
  4. Gwarantujemy dowiezienie pod dokładnie wskazany adres. Nie muszą się Państwo martwić o ewentualne przesiadki i kolejne środki transportu.
  5. Nie ma zagrożenia wynikającego z turystycznej natury miejsca, w tym naciągaczy i złodziei wykorzystujących chwilową nieuwagę podróżnych, tłoku i wielu innych bodźców działających podczas przeprawy.
  6. W Państwa podróży liczy się czas – nie musicie oczekiwać przyjazdu pociągu czy autobusu oraz czekać na kolejny kurs w razie Państwa spóźnienia lub całkowitego opóźnienia pojazdu.
  7. Nie spotkacie się z barierą komunikacyjną, która może wpłynąć na niezrozumienie i błędny odczyt, a w konsekwencji doprowadzić do nieprawidłowego wskazania miejsca docelowego podróży.

Z Transport-Barcelona mogą Państwo rozpocząć swoje długo wyczekiwane wakacje bezpiecznie, wygodnie i bez problemów. Nic nie psuje urlopu bardziej niż nieoczekiwane zdarzenia losowe, których wolelibyśmy uniknąć. Na niektóre z nich nikt nie ma wpływu, lecz na te, które mogą być wyeliminowane, działa oferta naszej firmy. Dzięki temu mogą Państwo spokojnie przygotować się do udanego świętowania czasu wolnego, niezapomnianych przeżyć i celebrowania chwil spędzonych w tak pięknym miejscu jak Lloret de Mar. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Transport-Barcelona, aby podarować sobie udany start wakacji lub zrelaksować się i wspaniale uwieńczyć ich końcówkę.

Polecamy również transport z lotniska El Prat do:
Barcelony
Costa Brava
Callela
Costa Dorada
Malgrat de Mar
Salou
Santa Susanna