Jeśli chciałbyś wyrazić opinie na temat naszych usług, dodaj komentarz w polu poniżej.

Dziękujemy za wszystkie referencje !

184 komentarze

 1. Było fajnie, punktualnie, kulturalnie, miło, sympatycznie i profesjonalnie.
  Świetna jakość na każdym etapie usługi. Zdecydowanie polecam!

 2. Bardzo polecam podróże z Panem Borysem. Rewelacyjna obsługa, świetny kontakt, profesjonalizm, uprzejmość, punktualność i podejście do klienta 🙂 skorzystanie z tej formy dojazdu z lotniska to super rozwiązanie, które polecam każdemu.

 3. Bardzo polecamy! Przejazd komfortowy, a
  kierowca Patryk bardzo pomocny, w drodze do hotelu opowiada o Barcelonie.
  Usługi na najwyższym poziomie.

  Dziękujemy 🙂

 4. Dziękujemy za transport z lotniska do hotelu. Ciekawe opowieści po drodze . W drodze powrotnej kierowca punktualnie przyjechał pod hotel. Wytłumaczył jak dostać się na terminal odlotów. Super. Dziękujemy i polecamy z całego serca.

 5. Witam. Jestem pod wrażeniem uczynności Pana Borysa. Niestety nie udało mi się skorzystać z usług przez niego oferowanych w zakresie transportu (nie było już wolnych miejsc), ale…dostałam wiele cennych informacji, tak bezinteresownie, które dla mnie były bardzo pomocne. Jeszcze raz wielkie podziękowania i polecam 🙂 🙂 🙂

 6. Od samego początku wspaniały kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Pelen profesjonalizm. Wszystko na czas. Dowóz pod sam hotel w Barcelonie. Pełen profesjonalizm kierowców i właściciela. Polecam i zapewne jeszcze skorzystam. Można liczyć nawet na maly wstęp w formie przewodnika podczas transportu. Pan Borys udzielił nawet porady dotyczącej obostrzeń w pandemii. Nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!

 7. Korzystaliśmy z przewozu dzisiaj rano, jesteśmy pod wrażeniem Państwa perfekcyjnosci jako firmy, kierowca sympatyczny, pomocny, punktualny. Super!
  Dziękujemy!

 8. Pełny profesjonalizm. Doskonały kontakt, super miła obsługa, czysty, zadbany i nowy samochód. Wszystko na czas według umowy. Przystępna cena. Kierowca bardzo pomocny, ktory doradzi jak się poruszać w Barcelonie, co warto zobaczyć, gdzie zjeść,czego unikać itp. Naprawdę polecam. Ja z pewnością będę zawsze korzystał z usług tej firmy podczas wizyt w Barcelonie.

 9. Korzystałem z usług tej firmy całkiem niedawno i muszę przyznać, że są do polecenia pod każdym względem. Bardzo szybki i sprawny kontakt czy telefoniczny czy mailowy. Punktualność, umówiliśmy się o 5 rano pod hotelem, Pan czekał już 2 minuty wcześniej, odbiór z lotniska również bezproblemowy. Nieocenione pozostają również porady w trakcie drogi do hotelu, które pomagały nam się poruszać po Barcelonie przez cały pobyt. Gorąco polecam

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Pola wymagane oznaczone są *

Dodaj komentarz