Andora

Andora to malutkie Państwo, zlokalizowane w samym sercu Pirenejów na granicy Hiszpanii i Francji. Co roku przyciąga turystów zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Andorra, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, oferuje ogromne bogactwo atrakcji i aktywności dla każdego, kto zdecyduje się tam wybrać. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem przyrody, pasjonatem sportów ekstremalnych czy miłośnikiem historii i kultury, Andorra z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Czy masz ochotę odkryć Andorrę z nami? Nasze wygodne busy 9-osobowe są gotowe, aby zabrać Cię na niezapomnianą przygodę w tym urokliwym zakątku Europy. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomagamy Ci zorganizować podróż marzeń!

Dokładny opis atrakcji Andory opisaliśmy w naszym poście na blogu pod linkiem.

Dojazd do Andory

Andora znajduje się około 200 km na północny zachód od samego centrum Barcelony oraz głównego portu lotniczego Barcelona El Prat. Planując podróż, warto zastanowić się, jak wygląda dojazd z lotniska El Prat do danego miejsca w Andorze. Odpowiednie przygotowanie i wcześniejsze zapewnienie sobie najwygodniejszego sposobu przejazdu pozwoli na wyeliminowanie wielu nieprzyjemnych, a nawet niebezpiecznych sytuacji, które mogą wydarzyć się podczas każdego wyjazdu. Istnieje możliwość dojazdu autobusem, wynajem auta lub zarezerwoanie prywatnego transportu.

Należy wziąć po uwagę fakt, iż w sezonie zimowym bagażem jest sprzęt narciarski. Zarówno w wynajętym aucie jak i autobusie nie będzie możliwości pomieszczenia wszystkich bagaży oraz nart. Z nami nie muszą się Pańśtwo martwić. Dysponujemy przedłużanymi minbusami z przestronnymi bagażnikami.

Transfery realizujemy zawsze dostosowując się do danego lotu. Nie muszą się Państwo martwić opóźnionym samolotem. Kierowca na bieżąco obserwuje Państwa lot i jest do dyspozycji po wylądowaniu w Barcelonie. Transfery powrotne na lotnisko realziujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bez stresu dojadą Państwo z nami na czas. Ponadto dysponujemy fotelikami dla dzieci każdej kategorii wiekowej wliczonymi w cenę serwisu.

Barcelona el prat dojazd

Dlaczego warto wybrać usługę oferowaną przez naszą firmę?

  1. Mamy atrakcyjne ceny, które z pewnością odpowiadają jakości proponowanej przez nas usługi. Komfort i wygoda jazdy są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi środkami dostępnego transportu.
  2. Są Państwo odwiezieni pod dokładnie wskazany przez Was adres, nie martwiąc się o kolejne etapy podróży do miejsca docelowego, sytuacja wygląda podobnie w drodze powrotnej i podróży na lotnisko.
  3. Nie narażają się Państwo na zagrożenia płynące z turystycznej natury miejsca, w tym naciągaczy i złodziei wykorzystujących chwilową nieuwagę podróżnych.
  4. Podróżują Państwo na czas, nie musicie oczekiwać przyjazdu pociągu czy autobusu i ponosić konsekwencji związanych z ich ewentualnym opóźnieniem.
  5. To niezwykła oszczędność cennego wakacyjnego czasu, który w przypadku korzystania z innych form transportu musieliby Państwo poświęcić na oczekiwanie, przesiadki i opóźnienia w dojeździe.
  6. Nie spotkacie się z barierą komunikacyjną związaną z posługiwaniem się przez kierowców, jedynie językiem hiszpańskim, która może spowodować niezrozumienie i błędny odczyt wskazanego przez Państwa miejsca docelowego.
  7. Polscy kierowcy, którzy zawsze chętnie pomogą, porozmawiają i pożartują, opowiedzą o najciekawszych miejscach regionu i wskażą lokalizacje warte zobaczenia.

Czas rozpocząć wakacje!

Zarówno przyjazd, jak i wyjazd z miejsca wczasów zdaje się kluczowy w skali całej podróży. Na dobrze rozpoczęty i zakończony wypoczynek składa się głównie transport. Zapewnione bezpieczeństwo, pewność, solidność i komunikatywność pozwolą Państwu zaplanować wspaniały urlop bez zmartwień. Andora jest malownicznym Państwem i nie warto narażać się na nieprzyjemności wynikające ze skorzystania z niepewnych i ryzykownych środków komunikacji. Niefortunne zdarzenia mogą popsuć Państwa humor na całą podróż. Zamiast relaksu i odprężenia, mogą być Państwo narażeni na niepotrzebny stres, którego łatwo można uniknąć, korzystając z unikalnych usług naszej firmy Transport Barcelona.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby w pełni cieszyć się z nadchodzącego wypoczynku w malowniczej Hiszpanii!

Polecamy również transport z lotniska El Prat do:
Lloret de Mar
Costa Brava
Callela
Costa Dorada
Malgrat de Mar
Salou
Santa Susanna