Pokoje Barcelona

Strona główna » Noclegi » Pokoje Barcelona

Do wynajęcia 2 dwuosobowe pokoje w mieszkaniu współdzielonym. Jasne, przestronne, klimatyczne i perfekcyjnie zlokalizowane miejsce noclegowe w ścisłym centrum Barcelony.

Mieszkanie ma 120m2, więc w przypadku wynajmu pokoi, każdy znajdzie swoją prywatną przestrzeń. Duży salon, dwie łazienki, przestronna jadalnia i kuchnia. Atmosfera jest kameralna i zawsze mamy nadzieje, że nasi goście, będą się czuli u nas jak w domu 🙂 Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Nie trzeba zabierać pościeli, ręczników, żelazka, ani suszarki do włosów. W całym obiekcie jest Wi-Fi.

Carrer Nou de la Rambla, 8, 08001 Barcelona

fot. GoogleMaps

Mieszkanie znajduje się na ulicy Nou de La Rambla, 50 metrów od najsłynniejszej ulicy Hiszpanii oraz głównego deptaku Barcelony – La Rambli. Z balkonu widok na słynne dzieło Gaudiego, Palau Güell. Do najbliższej stacji metra 4 minuty spacerem.

Zadzwoń lub napisz do nas. W zapytaniu prosimy o podanie terminu pobytu oraz ilość osób. Przedstawimy pełną ofertę najszybciej jak to możliwe.

Do apartamentów zapewniamy transport z polskim kierowcą. Obsługujemy wszystkie lotniska Barcelony, El Prat, Girona, Reus. Oferta dostępna w zakładce cennik.

Polskojęzyczna obsługa od początku do końca.